Ad revidendum

Autor: Miro Koseček | 15.10.2014 o 0:04 | (upravené 15.10.2014 o 0:10) Karma článku: 6,83 | Prečítané:  638x

Tak je to za nami.  Nemôžem sa len tak prizerať ako zomiera kvalitný denník a jeho portál a tváriť sa akoby nič. Obdivujem novinárov, ktorí sa napriek existenčnej neistote rozhodli, že sa nechcú ani len nevedome podieľať na manipulácii verejnej mienky, či slúžiť ako zásterka mocenským záujmom oligarchov a vzdávam im úctu.

Môžme si myslieť, že krok vedenia a pracovníkov redakcie je predčasný, že sú precitlivelí alebo naivní, no nemožno týmto hrdinom uprieť obdiv za ich odvážne a vznešené gesto.

Nemyslím si ani zďaleka, že by Penta bola stelesnením toho najhoršieho, čo v tejto krajine vzniklo ale už len kvôli rešpektu voči ľuďom, ktorí umožnili vznik tejto úžasnej blogerskej platformy a zo solidarity s nimi musím svoj blog na SME zavrieť. Je to to najmenej, čo v tejto situácii môžem urobiť.

V poslednej dobe som kvôli pracovnej vyťaženosti blogoval len poriedko a ani som teraz nemal čas sa zamyslieť, kam presuniem svoje písanie, ale čitatelia si ma hádam nájdu. Touto cestou im zároveň ďakujem za priazeň i za povzbudivé kliky na karmu. Ďakujem zvlášť všetkým konštruktívnym diskutérom, ktorí mi umožnili pátrať ešte hlbšie po skutočnej pravde. Vaša námaha nebola márna, mnohé názory som, aj vďaka vám, skorigoval, či zmenil.

Tak dovidenia, páni novinári a dámy novinárky a ďakujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

autorská strana toma nicholsona

Recept na šťastné manželstvo. To druhé

Ak je skúsenosť matkou múdrosti, prečo nie sú druhé a tretie manželstvá úspešnejšie?


Už ste čítali?